<link href="https://originalniknihy.cz/plugins/editors/dropeditor/dropeditor.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>
 

Nejprve nám spisovatelé a redaktoři napíší pohádku nebo příběh, na kterých pak pracují další odborníci a doladí je do detailu.

Literární agentura MÁM TALENT s námi spolupracuje na literárních korekturách.

Jazykovou a stylistickou korekturu příběhů vypracovává Mgr. Hana Borovská, Ph.D..

A jaká by to byla knížka pro děti bez krásných obrázků? Na nich si také dáváme záležet. Důležitou součástí našich pohádek a příběhů jsou barevné ilustrace od předních malířů a ilustrátorů dětských knih.

O našich autorech si můžete přečíst v našem blogu.

 

Všechny texty i obrázky pak naši grafici zpracují tak, abychom pro každého jednotlivého zákazníka mohli správně personalizovat dle konkrétních zadaných údajů.

Originální knihy, to je ruční výroba kus po kuse od grafických úprav textu a obrázků až po dokonalou profesionální knižní vazbu. Kvalitou se stoprocentně vyrovná a někdy i předčí knihy na běžném trhu.

Precizní řemeslné vypracování kvalitní pevné vazby, spojení ruční práce s nápadem, to je naše originální kniha. Osobní personalizovanou knihu zpracováváme individuálně, žádné dvě knihy nejsou stejné. Každá kniha je ruční práce. Nic nedělá automat. Do Vašich knih vkládáme kus svého srdce a pokory k Vám. List po listu pečlivě a s láskou ke knihám skládáme jen a jen pro Vás a Vaše dítě. Chceme, aby Vaše dítě mělo pocit, že je jedinečná, unikátní a nezaměnitelná osobnost.

Klademe důraz na individualitu Vašeho dítěte a také nad každým naším výrobkem stojí a pracují opravdoví lidé, stroje dělají jen některé úkony, které by člověk nezvládl. Všechno provádíme na našem pracovišti vlastními silami, nic nezadáváme jinam. I proto je u nás na Originální knihy dodací lhůta kratší než jinde.

Snažíme se personalizovat knihu opravdu v každém detailu, aby se dítě poznalo, ale také aby mělo prostor na rozvinutí své vlastní fantazie. Proto fotografii dítěte nemontujeme do obrázků, vypadalo by to nepřirozeně. Směr pohledu dítěte na fotce by se nikdy nemohl shodnout se směrem pohledu na každém kresleném obrázku knížky. Každá fotka je jinak vyfocená, proto ji umísťujeme jen na začátek knihy na stránce s věnováním. Kniha pak vypadá jako opravdová, tedy dokonale knižně, a nepřipomíná fotoalbum. Tím více budete Vaše dítko i Vy překvapeni výsledkem. Ohromí Vás! Vaše dítě je uvedeno na každé stránce knížky. V textu, obrázkem či fotografií.

Dítě najde v knize věnování od dárce. Dítě má v knize svou fotografii. Hlavní hrdina se jmenuje jako ono, má i stejné datum narození a místo bydliště.

Kreslená postava má vždy barvu pleti a očí, barvu vlasů jako Vaše dítě. Kreslená postava má oblečení v barvě oblíbené Vaším dítětem.

Má Vaše holčička blond vlasy a modré oči? Bude tak vypadat i na obrázcích v Originální knize. Je Váš klučina snědý s tmavýma očima a vlásky? Pozná se v knize napoprvé. V příběhu jsou reální kamarádi Vašeho dítěte.

To všechno zažijete s naší originální knihou.

Všechny operace děláme u nás s naším skvělým sehraným týmem. Od grafiky, sazby, tisku, výroby obálky až po vazbu knížky a její expedici k Vám domů. Pracujeme s odborníky ve speciálních grafických programech a na profesionálních tiskových a knihařských strojích. Každou knížku však musí naši lidé vzít do ruky a všechny části výroby dokonale ohlídat, abyste měli všechno perfektní.

Zajímá Vás, jak se originální knížky vyrábějí krok po kroku? Podívejte se na záběry z naší dílny. Celou práci děláme s velkým nadšením a radostí pro vás a pro vaše zlatíčka.