<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Osobní kniha pro děti. Kniha na jméno. Personalizovaná kniha. Kniha šitá na míru. Originální dárek pro děti. Nic Vám to neříká? Tak čtěte dál.

V knihkupectvích je nabízeno velké množství dětských knih. Až někdy nevíme, kterou vybrat. Originální knihy se však podstatně liší. Hrdinou příběhu či pohádky je přímo Vaše dítě, ne někdo neznámý. Vaše holka nebo kluk prožijí se zatajeným dechem vlastní příběh ve vlastní knížce. A to je něco!

Vaše Alenkahnědé vlásky?
Obléká se ráda dorůžova?
Zdobí ji modré oči?
Kamarádí s Lenkou a Emilkou?
Narodila se v listopadu?
Bydlí s rodiči v Liberci?
Je vaše Barunka zrzavá?
Má v oblibě modrou barvu?
Je věčně opálená nebo snědá?
Má hluboké hnědé oči?
Kamarádí s Evčou a Majkou?
Žije s babičkou v Praze?
Vaše holčička Martička Vlková
zelená kukadla?
Má hlavičku jako zlatovláska?
Hraje si s Markétou a Bětkou?
Bydlí s rodiči v Ostravě?
Narodila se na začátku dubna?
Máte doma černovlasou Dorotku?
Je vaše holčička černooká?
Nosí oblíbené červené šaty?
Má pleť jako čokoládu?
Bydlí ve Lhotě?
Kamarádí se s Dájou a Lenkou?

 

Vidět v knize vytištěno své jméno, jméno kamaráda, svou fotografii – to je něco, co by se nám v dětství líbilo, a co se teď bude líbit našim dětem.

Ilustrace jsou také přizpůsobeny Vašemu dítěti. Má blond vlasy, modré oči, světlou pleť nebo tmavé vlasy, hnědé oči, snědou pleť? Přesně tak bude vypadat i v Originální knížce. Na knižních deskách i uvnitř. Je to zábava a radost pro celou rodinu. Vaše dítě je hlavní postavou, hrdinou v příběhu nebo v pohádce! Objeví se na každé stránce Originální knihy.

 

 

 

Uvidíte, že i děti, které nerady čtou, s naší Originální knihou změní názor. Čtení se jim začne líbit. Stane se pro ně přirozeným. Budou rády samostatně číst. Budou milovat psaný text.

 

Originální knihy posílí pocit zdravého sebevědomí a jedinečnosti i u dítěte, které chodí teprve do školky a ještě číst neumí. V knize se pozná na mnoha přizpůsobených ilustracích. Získá důležité předčtenářské návyky. Četba knih pak pro ně bude lákavá. A o to nám přece taky jde, ne? Kolik nových světů můžeme při četbě objevit, kolik nového poznat!

Precizní řemeslné vypracování kvalitní pevné vazby, spojení ruční práce s nápadem, to je naše Originální kniha.

Každou Originální knihu zpracováváme individuálně, žádné dvě knihy nejsou stejné.