<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
 

Spousta personalizovaných knih, tedy knih na jméno, vyrobených tak zvaně na míru, má jeden zásadní nedostatek. Jedná se většinou o příběh, ve kterém je na několika stránkách textu se standardními obrázky pouze vyměněno jméno dítěte bez dalších úprav.

U nás, na Originální knihy si myslíme, že osobní, personalizované knihy by měly jít ještě o krok dále. To proto, aby byly opravdu originální, jedinečné. Aby tento originální dárek byl pro dítě pokladem pro mnoho let.

Kombinace poutavého příběhu s výraznými kresbami od známých ilustrátorů dětských knížek je jedinečná při spojení se jménem dítěte a jeho fotkou. Vaše dítě může mít na začátku knihy u věnování jednu svou fotku. Nebojte, originální kniha nebude rodinným fotoalbem. Kreslené obrázky rozvíjejí dětskou představivost. Je to osobní dětská kniha s poutavým příběhem. Ilustrace jsou také přizpůsobeny Vašemu dítěti. Plně personalizujeme i desky knihy. Je na nich jméno vašeho dítěte i přizpůsobená postavička. Má blond vlasy, modré oči, světlou pleť nebo tmavé vlasy, hnědé oči, snědou pleť? Přesně tak bude vypadat i v originální knížce. Na knižních deskách i uvnitř. Kniha bude opravdu osobní, personalizovaná. Originální. Prostě neobyčejná.

Princezna v pohádce prochází zámkem, kde na stěně visí namalován její obraz, pirát má šavli vykládánu měsíčním kamenem dle svého data narození. Má Vaše dítě oblíbenou barvu? Bude ji mít v příběhu na šatech. Děti budou nadšeny. Vy budete spokojeni s nimi. A všichni budete žasnout!

Vaše dítě bude chtít večer s originální knihou i usínat, nepustí ji z ruky!