<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Od vás

Na webu Originalniknihy.cz jsem si pro své děti objednala osobní personalizované knihy. Syn František si vybral knihu o dračím mláděti, protože sám rád chodí pouštět draky. Kniha se tedy jmenuje Fanoušek a dračí mládě. Musím říct, že syn je nadšený z toho, že se kniha jmenuje jako on. Ve svých pěti letech sice zatím neumí číst, ale své jméno pozná.

Obrovsky nás potěší každý váš milý e-mail nebo SMS, pečlivě pročítáme každé vaše hodnocení na Facebooku. Nabíjí nás to energií dělat pro vás „co vám na očích uvidíme". Po každé takové zprávičce máme chuť vymýšlet další témata originálních knih nebo "šperkovat“ web, aby byl pro vás ještě zábavnější. Moc vám děkujeme a pište dál :)

Mám velké plány. Promýšlím, co všechno budu dělat s malým, který má teď teprve pár týdnů. Jaké všelijaké vzpomínky na dětství pro něj uchovám. Studuji zdroje možností a nápady jiných. Samozřejmě budeme mít spoustu fotek. Z různých situací. Už teď jich máme na vagón, snad z každého jeho dne. Pak taky uvažuji o otisku prstíků, nožiček, pár vlásků… Schovám všechny jeho kresby, to až bude větší. Že nebude tvořivý, to si nepřipouštím.

 

Na Originální knihy jsme rádi za všechna vaše hodnocení, inspiraci i připomínky. Jsou pro naši práci důležité a jsme vám fakt moc vděční, že píšete, voláte, fotíte nebo jen tak o našich knížkách povídáte.