<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Aktuality

Víme, že v krásném počasí má váš prcek největší radost z pobytu na zahradě nebo v lese, z běhání a hraní v parku. Jarní období vaše děti přímo vybízí k vyšší pohybové aktivitě. Vy si teď asi spoustu her užíváte s nimi... Takže si možná řeknete. Na co knihy?

To tu ještě nebylo! Nevídaná akce na celý Měsíc knihy. 

Co to je? Na březen jsme pro vás připravili úžasný dárek. Originální knihu zdarma. Takovou, jakou si sami vyberete. 

Stalo se u nás už tradicí, že pro vás pořád vymýšlíme nějaké věcičky zadarmo. Máme bonus ke každé knížce, kterou pro prcka objednáte. I v měsíci květnu jsme vašim dětem připravili perfektní dárky. 

To je jasné, že se dětičky o prázdninách nejvíce vyžijí při hrách venku. To ale neznamená, že nebudou potřebovat večer zklidnit nějakou krásnou novou knížkou. Máme velký výběr pro holky i pro kluky a navíc jsou vaši prckové v každém příběhu hlavní postavou.


I po prázdninách je skvělá doba na další příjemnou zábavu. Babí léto láká děti ven. Ale co pak večer doma? Něco nového jim přečíst? Pohádku, kde je váš prcek v hlavní roli? To je bude bavit.
A navíc… Připravili jsme pro vás na toto období k Originálním knížkám dárky.

Nedá nám to, takže pro vás pořád vymýšlíme nějaké věcičky zadarmo. Teď máme nový bonus ke každé knížce, kterou pro vaše zlatíčko objednáte.