<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Dorotka a tajemný deštník

Titulní strana knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Titulní strana knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Personalizace titulní strany knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Personalizace věnovací stránky knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Personalizace věnovací stránky knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Personalizace úvodu knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Personalizace první kapitoly knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Ukázka textu druhé kapitoly knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Modrý slon koupající se v jezírku. Ilustrace z knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Růžová opice v koruně stromu. Ilustrace z knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Dototka s tučňákem. Ilustrace z knihy Dorotka a tajemný deštník, v pozadí modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Ukázka textu deváté kapitoly knihy Dorotka a tajemný deštník, kde vystupují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Hlavní hrdinka s kamarády v asijské zoo. Ilustrace z knihy Dorotka a tajemný deštník, kdy s dětmi cestují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
Mapa cesty, kterou urazila hlavní hrdinka s kamarády. Ilustrace z knihy Dorotka a tajemný deštník, kdy s dětmi cestují modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a oranžový klokan.
pro holky
od 7 let
980 Kč

Dětem se v ZOO vždycky moc líbí. Ale jenom, když je všechno v pořádku a zvířátka se mají dobře. V ZOO z této osobní knihy byl však problém. Co se tam stalo? Čtyři zvířátka z neznámého důvodu najednou změnila svou barvu. Kdo to kdy viděl? Modrý slon, oranžový klokan, zelená žirafa a růžová opice…? Se světem se musí dít něco divného…
A další den se stalo ještě něco horšího. Změněná zvířátka ze ZOO utekla. Psali to i v novinách. Dozvěděla se o tom vaše holčička a její dva kamarádi. Co kdyby se jim přihodilo něco zlého? Ve volné přírodě to přece vůbec neznají. Děti se hned pustily do akce a zvířátka všude hledaly. Co se odehrálo v knize pro dědi pak, když vaše slečna objevila tajemný deštník, který dělal „Švííísss“? 
V knížce se dozvíte, jak kamarádi nakonec zvířátka našli. Ani jedno se však necítilo ve své kůži. Děti jim chtěly pomoci, aby zvířátka byla zase v pohodě a měla přirozené barvy. Jenomže, jak to udělat, když nikdo neví, proč zvířátka změnila barvu a proč jim není dobře?
Vaše holčička se svými kamarády procestuje celý svět, aby našla lék pro podivně zbarvená zvířátka. Podaří se jim to? Jaké dobrodružství děti prožijí, to se dozvíte v naší knížce. Nakonec zase všechno dobře dopadne, uvidíte. Modrý slon už nebude modrý, klokan už nebude oranžový, žirafa už nebude zelená a opici najednou zmizí růžová barva. A že to bude pro dítka i zábavná lekce zeměpisu a přírodopisu, je úplně jasné.

Věra Seberová, Facebook, 9. prosince 2020 (Vendulka a tajemný deštník, Dobrodružný den pirátky Váji):
Neskutečné. V předvánočním shonu, mi volala paní na doladění detailů. S úsměvem na tváři řešila naše požadavky. Měla jsem pocit, že knihy řeší, tak jak by je řešila pro své vlastní děti. Zakázka přišla obratem a dokonale zabalená. Moc děkujeme, knihy jsou překrásné.

Bára Grunwaldová, Facebook, 9. září 2020 (Eliška a tajemný deštník):
Velmi rychle jednání, ověření jména, které mě telefon napsal bez háčku a já si nevšimla. Za mě na 1*. Moc děkuji, knížka krásná!!!

Jana Vodehnalová, SMS, 23. října 2019 (Eliška a tajemný deštník):
Dobry vecer, moc dekuji za knihu. Je nadherna a hlavne ta rychlost dodani? Dechberouci.

Hana Dvořáková, e-mail, 13. listopadu 2018 (Barunka a tajemný deštník):
Dobrý den,
teda takovou maxi rychlost jsem vůbec nečekala... V neděli objednávka a dnes (úterý) už máme naši krásnou knížku doma. Musím se přiznat, že jsem původně chtěla objednat knížku "na míru" z úplně jiného webu a na ten Váš klikla tak nějak omylem :-) Ale HURÁ za můj omyl, protože jsem vybírala z více titulů a celkové zpracování se mi moc líbí. Knížku už jsem stihla přečíst a těším se až si ji dcera rozbalí pod stromečkem. Je dokonalá... nádherná... úžasná... Všem Všem Všem Vás moc doporučuji.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
21 x 29 cm (přibližně A4 na výšku)
Vazba
pevná knižní
Počet stran
56
Věková skupina
od 7 let
Vhodné
pro holky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme knížku, ve které bude hlavní postavou vaše holčička. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustrace i texty. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Spisovné jméno hlavní hrdinky *

Uveďte spisovný tvar. I tento tvar je v příběhu potřebný.
Příjmení hlavní hrdinky *

Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Obec, kde žije *

S kým žije *

Například: s maminkou, tatínkem a bráškou Honzíkem
Jméno kamarádky (holky) *

Raději nedávejte jméno sestry. Pokud jméno kamarádky neznáte, uveďte jakékoliv.
Jméno kamaráda (kluka) *

Raději nedávejte jméno bratra. Pokud jméno kamaráda neznáte, uveďte jakékoliv.
Věnování
Například: Našemu miláčkovi vše nejlepší přejí
teta Jana a strejda Tomáš
Fotografie k věnování *

Na stránku s věnováním můžeme vytisknout fotografii.
Pokud zadáte NE, použijeme ilustraci z knížky.
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti