<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Tondovo prázdninové tričko

008-T-CZ-1.jpg
008-T-CZ-2.jpg
pro kluky
299 Kč

Bílé bavlněné tričko pro vašeho chlapce s obrázkem postavičky z příběhu vpředu? No to je fantastické! Barevný obrázek z naší originální knihy Tondovy prázdninové příhody a pod ním jméno vašeho klučiny. Obrázek je přesně takový jako v příběhu. Vašemu klučinovi jsou přizpůsobeny vlasy, oči i barva šatů. Uvidíte, že tričko nebude chtít sundat. Dá se nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s vaším chlapcem rozhodně upoutá pozornost a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro kluky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif