<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Fandovo ledové tričko

048-T-CZ-fanda-900x900-1
048-T-CZ-fanda-900x900-2
pro kluky
299 Kč

Bílé bavlněné tričko s krátkým rukávem pro vašeho chlapce má originální ilustraci z knížky. Skvělé! Barevný obrázek z Originální knihy Fanda v době ledové a nad ním jméno vašeho hocha. Obrázek je přesně takový jako v napínavém příběhu. Váš chlapec má stejné vlasy, pleť, oči i barvu oblečení. Uvidíte, že tričko nebude chtít sundat. Může ho nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s obrázkem a jménem vašeho chlapce každého upoutá a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro kluky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti