<link href="https://originalniknihy.cz/modules/mod_jf_mobilemenu/assets/jf_mm.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Tady objevíte doporučení a tipy na spousty věcí kolem dětí. Jaká jména letí, které knížky jsou oblíbené, jak naše zlatíčka zabavit… Také se dozvíte, z čeho se skládá knížka nebo jak se vyrábí. Všechno se točí kolem knih a dětí. Mrkněte sem občas :)

Kdo by to neměl rád? Zachumlat se do peřin a jen tak v pološeru poslouchat milý hlas, který nám předčítá pohádku na dobrou noc… Pokud hledáte nějakou novou, nakoukněte na ty naše. Jsou originální, protože je naši spisovatelé, kteří tvoří i naše osobní knihy pro děti, napsali jen a jen pro vás. Jinde takové nenajdete. Tak už děti zažeňte do hajan a začněte číst :)

Líbí se vám pohádky? Další napínavé příběhy najdete v našich originálních knihách se jménem dítěte. Nabízíme desítky titulů knih pro holky i pro kluky, ale také pro ty nejmenší k narození.

Pohádky z prostředí kouzelného lesa od Libuše Křapové seznámí dětičky se životem zvířátek a rostlin v různých ročních obdobích. Příběhy provázejí lesní víla Majdalenka a skřítek Borýsek.

Poučné pohádky spisovatelky a výtvarnice Gabriely Kopcové ukazují dětem dobro a zlo na příkladech ze života. Originální pohádky jsou napínavé, hravé a s nečekaným závěrem.

Moderní pohádky, ve kterých děti poznají situace a charaktery, s nimiž se skutečně mohou někdy setkat. Pohádky, které nabádají k přemýšlení a k všetečným otázkám.

Strašidelné pohádky o tom, jak se někdo něčeho zpočátku bojí, ale nakonec strach překoná. Děti zjistí, že když se věcem přijde na kloub, jsou strašidla, čerti a bubáci úplně zbyteční.

Omalovánky pro vás a vaše děti zdarma. S obrázky od iustrátorek Originálních knih.

Informace ze zákulisí. Co jsou Originální knihy a jak se dělají? Něco o našich autorech.

Seznamte se blíže s jednotlivými autory našich Originálních knih.
Ještě než naše knížky spatří světlo světa, vytvářejí je pro vás krok po kroku skvělí spisovatelé, ilustrátoři a korektoři. V malých medailoncích se o nich dozvíte více.
Teprve potom dostanou knížky do rukou naši grafici, tiskaři a knihaři. A na závěr, až je všechno perfektní, putují knížky k Vám.

Příběhy, které jste nám poslali. Příběhy s našimi knihami. Příběhy od vás.